Odkryj Tajemnice Książek: Fascynujące Podróże przez Literaturę!

Zapraszamy Cię na niezwykłą podróż przez świat literatury i historii książek! Odkryj ich tajemnice, śledząc losy polskiego Arystotelesa XX wieku, zagłębiając się w filozoficzne refleksje Arystotelesa oraz poznając fascynującą historię książek …

Krzesła tapicerowane w jadalni – dlaczego warto?

Krzesła tapicerowane stanowią doskonały wybór do jadalni z wielu powodów. Poza oczywistą funkcją siedzenia, dodają one elegancji i wygody do przestrzeni jadalnianej, a ich wszechstronność sprawia, że pasują zarówno do klasycznych, …

Ogrodzenie na wymiar – niezastąpione rozwiązanie dla twojego ogrodu!

Spis Treści 1 Wyjątkowe ogrodzenie na wymiar w białymstoku 2 Montaż ogrodzenia na wymiar to prosta sprawa Ogrodzenie to nieodzowny element każdego ogrodu. Oprócz swojej praktycznej roli, pełni także funkcję dekoracyjną. …

złamany pendrive odzyskiwanie danych Zalety korzystania z Android Data Recovery Utility

Istnieje wiele zalet korzystania z narzędzia do odzyskiwania danych na Androida. Oprócz tego, że jest łatwy w użyciu, jest również bezpieczny i bardzo szybki. W Internecie dostępnych jest wiele darmowych i płatnych opcji. Ważne jest jednak, aby wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb. Oto niektóre z głównych cech, których należy szukać:

Bezpłatnie

Jeśli chcesz odzyskać usunięte media i dane z urządzeń z systemem Android, Free Android Data Recovery jest doskonałą opcją. Darmowa wersja będzie skanować w poszukiwaniu utraconych plików w ciągu kilku minut i obsługuje ponad 6000 modeli Androida. Jeśli jednak nie jesteś pewien, jak odzyskać usunięte pliki z Androida, zawsze możesz spróbować płatnej wersji od ThunderSoft.

Aby odzyskać usunięte pliki z Androida, ważne jest, aby włączyć debugowanie USB na urządzeniu. Pozwoli to oprogramowaniu do odzyskiwania połączyć się z urządzeniem, ale poprosi o dostęp Super użytkownika, który możesz przyznać, klikając przycisk Zezwalaj. Po zrobieniu tego, można wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie będzie następnie skanować usunięte pliki, a następnie wyświetlić je. Jeśli nie widzisz plików, które chcesz odzyskać, można wyświetlić ich podgląd i wybrać je z listy.

Ten program może również przywrócić utracone dokumenty, muzykę i filmy z urządzeń z systemem Android. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, możesz je zapisać w folderze, w którym chcesz. Apeaksoft jest łatwy w użyciu i nie wymaga zaawansowanych umiejętności odzyskiwania. Większość użytkowników może przeprowadzić pełne odzyskiwanie z pomocą programu.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może przywrócić usunięte wiadomości tekstowe, zdjęcia, dzienniki połączeń i wiadomości e-mail. Działa również na tabletach i telefonach z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i obsługuje połączenia Wi-Fi. Nie wymaga rootowania i obsługuje nieograniczone odzyskiwanie danych.

Płatne

Płatne usługi odzyskiwania danych android mogą być przydatne w kilku sytuacjach. Mogą pomóc Ci odzyskać usunięte pliki i inne ważne informacje, niezależnie od tego, czy usunąłeś je przez przypadek lub przez pomyłkę. Na przykład Twój telefon mógł zostać zrootowany lub zaktualizowany, a dane na telefonie mogły zostać utracone lub uszkodzone. Usługi te zapewniają również rozwiązania w zakresie tworzenia kopii zapasowych.

Aby pobrać te programy, będziesz potrzebował komputera i kabla USB. Po instalacji, oprogramowanie połączy się z telefonem i przeskanuje w poszukiwaniu utraconych danych. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie danych, które chcesz odzyskać i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby je przywrócić. Większość z tych programów jest darmowa do pobrania, ale niektóre mają płatne wersje.

Większość oprogramowania do odzyskiwania danych Android używa dwóch metod do wyszukiwania i odzyskiwania plików. Jeden działa poprzez czytanie poszczególnych chipów pamięci flash i zastosowanie odwrotnej korekcji błędów i specjalnych algorytmów mapowania. Druga metoda szuka lokalizacji pliku na urządzeniu. Znajdziesz zarówno usunięte pliki i usunięte foldery z tych programów.

Inną opcją odzyskania usuniętych danych jest użycie darmowego narzędzia do odzyskiwania danych, takiego jak Disk Drill. To narzędzie może odzyskać większość typów plików. Jest szczególnie dobry w odzyskiwaniu plików multimedialnych i pozwala przesłać odzyskane pliki przez FTP. Jest bezpieczny w użyciu i może odzyskać pliki z większości urządzeń z systemem Android.

Limit wielkości

Nie ma limitu rozmiaru dla plików odzyskiwania danych android. Pliki kopii zapasowych w systemie Android są oparte na wewnętrznej pamięci masowej i plikach baz danych. Pliki w katalogach i plikach tymczasowych nie są uwzględniane w kopii zapasowej. W przypadku posiadania dużej kopii zapasowej, może być trudno odzyskać wszystkie dane z urządzenia z systemem Android. Ale dzięki narzędziom zawartym w oprogramowaniu do odzyskiwania danych Androida, nadal można to zrobić.

Wymaga zrootowanego telefonu

Zanim zaczniesz korzystać z oprogramowania do odzyskiwania danych z systemu Android, powinieneś upewnić się, że Twój telefon jest zrootowany. Rootowanie umożliwia więcej możliwości deweloperskich, w tym pozwala na podwyspecjalizowananie parametrów systemu operacyjnego Android. Pozwala również na instalowanie aplikacji z niezaufanych źródeł. Jeśli jednak Twój telefon nie jest zakorzeniony, nadal możesz użyć tego oprogramowania do przywrócenia utraconych danych.

Istnieją różne powody, dla których użytkownicy chcieliby rootować swoje telefony. Należą do nich możliwość instalowania niezatwierdzonych aplikacji, wymiana firmware i dostosowywanie systemu operacyjnego. Rootowanie telefonu jest dużym krokiem, ale niesie ze sobą również ryzyko. Utrata danych jest częstym efektem ubocznym.

Rootowanie telefonu da Ci również pełną kontrolę nad nim. Daje Ci to pełny dostęp do jego ustawień i umożliwia uruchamianie na nim specjalistycznych aplikacji. Możesz również usunąć wszelkie preinstalowane aplikacje. W ten sposób możesz wykonać odzyskiwanie danych z Androida za pomocą aplikacji innych firm. Należy jednak pamiętać, że ta metoda unieważnia gwarancję.

Innym powodem, dla którego powinieneś zakorzenić swój telefon, jest odzyskanie utraconych lub usuniętych danych z pamięci wewnętrznej urządzenia. Większość aplikacji do odzyskiwania danych na Androida nie działa na telefonach bez rootowania. Dzieje się tak, ponieważ usunięte pliki są przechowywane w zarezerwowanej pamięci podręcznej urządzenia. Bez rootowania nie będziesz w stanie uzyskać do nich dostępu. Rootowanie telefonu da Ci również dostęp do folderów głównych telefonu.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]